kadeřnictví

 

Kadeřnictví ROTTAL se nachází v hotelu Rottal v Kvítkovicích u hlavní cesty z Otrokovic do Zlína. Nabízím Vám kvalitní a profesionální kadeřnické služby pro všechny pány, dámy i děti v příjemném a přátelském prostředí a hlavně za přijatelné ceny (viz ceník služeb). Zároveň Vám při každé návštěvě poradím jak pečovat o vlasy a pomůžu Vám zvolit co nejvhodnější vlasovou kosmetiku.

Pracuji se značkou COTRIL a pravidelně navštěvuji školení, kde se seznamuji s novinkami a trendy v oblasti střihů, účesů a barev. Přijďte mě navštívit, budu se na Vás těšit.

Výsledky mé práce si můžete prohlédnout na FACEBOOKU LONGHAIR.CZ

více na.....

 

BRAZILSKÝ KERATIN
KONEC POŠKOZENÝM VLASŮM S BRAZILSKOU KERATINOVOU KŮROU ..

 

Keratinové ošetření je revoluční brazilská kúra, která narovná, vyhladí a léčí Vaše poškozené vlasy.
Tento intenzivní prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Po brazilském keratinovém ošetření se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky. Nebudete již muset utrácet za drahé narovnávací přípravky, které málokdy pomůžou.
Po aplikaci vydrží Vaše vlasy krásně lesklé, hebké a rovné 3-4 měsíce. Kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento unikátní protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a pomocí vysoké teploty keramické žehličky se aktivuje.   Tím vlasy narovná a vyhladí.
Brazilské keratinové ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité,   krepaté, zničené apod.) a přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje.

 

Aplikace brazilského keratinu