prodlužování vlasů

 

Prodlužuji vlasy keratinovou metodou na profesionální úrovni za super ceny. Prodlužuji vlasy z 80% nebarvenými evropskými vlasy nejvyšší kvality, což jsou přírodní středoevropské vlasy jemné struktury, rovné, vlnité i kudrnaté.

Středoevropské - slovanské vlasy - vlasy, pocházející z oblasti Čech, Polska, Slovenska, Běloruska, Ukrajiny, Slovinska.... Krásné kvalitní přírodní vlasy, nejvíce podobné strukturou vlasům našim.Jde o nejkvalitnější vlasy na našem trhu.

 Při správné údržbě vlasy vydrží 1 - 3 roky.  Slovanské - středoevropské a východoevropské vlasy jsou narozdíl od vlasů indických a asijských podstatně lehčí. Při vhodném výběru vlasů docílíte dokonalého splynutí Vašich vlasů s vlasy prodlouženými. Díky lehkosti a vzdušností evropských vlasů, nedochází k přetěžování vlasových kořínků. Vlasy lze barvit i odbarvovat.

Prodlužování metodou KERATIN

Keratin je speciální stavební bílkovina a je součástí vlasů a nehtů, je nerozpustný ve vodě a je poměrně tvrdý. Rozehřátý keratin se  vytvaruje do úhledného spoje a co nejblíže k hlavě se připevní spolu s novým pramenem  k Vašim vlasům.  Pramínky se mohou použít vícekrát. Touto metodou je možné vlasy i zhusťovat. Jak již bylo řečeno, keratin je obsažen ve vlasech, vaše vlasy tedy mohou pod tímto spojem volně dýchat a klidně i růst. Takto prodloužené vlasy můžete libovolně upravovat; barvit, natáčet, fénovat i žehlit, Při česaní je nutné používat speciální kartáč. Tato metoda je vhodná pro jemné a řídké vlasy, při správné aplikaci jsou spoje téměř neviditelné.

 

Zavolejte, napište, přijďte se ke mě poradit !!- budu se na Vás těšit.

telefon: 739 462 853

více na.....